- Концепція Нової Української Школи. Завантажити тут.
Державний стандарт початкової освіти
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. Перший тиждень. Завантажити файл можна за цим посиланням
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. Другий тиждень. Завантажити файл можна за цим посиланням
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. Третій тиждень. Завантажити файл можна за цим посиланням.
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. Четвертий тиждень. "Моє довкілля". Завантажити файл можна за цим посиланням.
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. П'ятий тиждень. "Осінь". Завантажити файл можна за цим посиланням.
- Модельна програма та навчальні матеріали для 1 класу. Шостий тиждень. "Я і моя Батьківщина". Завантажити файл можна за цим посиланням.
- Навчально-методичний посібник "Поради для вчителя". Завантажити тут.
Посібник містить теми, які доповнюють питання, що розглядалися на тренінгу для тренерів, а саме: знайомство з новим Державним стандартом і модельною навчальною програмою, інтегрований підхід до навчання, стратегії значущого навчання, особливості організації освітнього середовища та інші.
“Порадник для вчителя” створено як онлайн-ресурс, який містить посилання на інші корисні електронні ресурси: літературу, фотографії, відео тощо.
Окрім цього, у Пораднику є практичні завдання для вчителів – насамперед, різні форми для самооцінки, які дають можливість оцінити власну готовність до запровадження змін, організацію освітнього середовища тощо.
- Перша частина навчального посібника-зошита з інтегрованого курсу “Я пізнаю світ” для 1 класу. Завантажити тут.
Авторками посібника є Тетяна Гільберг разом зі Світланою Бойко та Ніною Павич. За потреби, вчителі можуть користуватись цими матеріалами, адже НУШ декларує академічну свободу педагога.
Ці навчальні матеріали відповідають затвердженій модельній навчальній програмі та навчальним планам для 1 класу. Посібнику надано гриф “Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України”.
У виданні інтегруються такі освітні галузі: природнича, громадянска та історична, технологічна, соціальна і здоров’язбережна, мистецька, мовно-літературна та математична.
Посібник складається з восьми частин, кожна з яких містить завдання для використання кожного окремого місяця.
Це перша частина, розрахована на вересень.